Segítsd Egyesületünket 1 szavazattal!

Segítsd Egyesületünket 1 szavazattal!

Segítsd Egyesületünket egy szavazattal önkéntes programjának megvalósításában! A MOL Alapítvány Helyi Érték Programjában bejutottunk a 2. fordulóba, itt 3 program között a ti szavazatok dönt arról, melyik valósuljon meg.

Itt lehet ránk szavazni: https://molalapitvany.hu/szavazas/2019/bator-a-batrake-tudatosan-a-kornyezetunkert

A Bátor a bátraké! – Tudatosan a környezetünkért program során a gyerekekkel, a szülőkkel és önkéntesekkel három programot tervezünk:
1. Fűszerspirál építése és Erdőbenéző „tanóra” egy erdésszel.
2. Köztéri szemetesek építése – a felnőttek építik, a gyerekek megfestik a tárolókat.
3. Kirándulás a gömörszőlősi ökofaluba, ahol életkorhoz igazított programok során ismerkedhetnek a falu egykori életformájával és gazdálkodásával – a tapasztalatokat pedig szeretnénk Bátorban is hasznosítani.

A Bükk lábánál fekvő parányi falucskában már eddig is nagyon lelkesek voltak az önkéntesek: volt szemétszedés, pataktakarítás, most pedig éppen közösségi kemence épül a helyiek összefogásával és munkájával. Ezt szeretnénk a Kaptárkő Egyesülettel a MOL programjának révén továbbvinni. Ha tetszik az elképzelés, s Te is Bátor vagy, itt szavazhatsz:
https://molalapitvany.hu/szavazas/2019/bator-a-batrake-tudatosan-a-kornyezetunkert

Ha teheted, oszd meg másokkal is! Köszönjük!

Fotó: Orliczki Attila

Comments are closed.